اسکولاری با باشگاه گوانگژو اورگراند خداحافظی می کندبه گزارش روز یکشنبه خبرگزاری رویترز، اسکولاری در ژوئن 2015 هدایت گوانگژو را به عهده گرفت و با این تیم سه دوره متوالی قهرمان لیگ برتر چین شد. او فتح لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی چین را با این تیم در کارنامه دارد.
اسکولاری ابتدا قرارداد 18 ماهه ای را با این باشگاه منعقد کرد و در پایان فصل گذشته قرارداد خود را یک سال دیگر تمدید کرد. اما او اکنون تصمیم گرفته با دارنده هفت عنوان قهرمانی فوتبال چین خداحافظی کند.
این مربی 68 ساله برزیلی امروز (یکشنبه) گفت: داستان من با اورگراند تمام شد، اما با چین ادامه دارد. من در این باره به دقت فکر می کنم. هیچ کس مقصد بعدی مرا نمی داند، اما امیدوارم این باشگاه آینده درخشانی داشته باشد.
وی گفت: نمی دانم آیا به چین بازمی گردم یا خیر. زندگی فوتبالی مرا به سراسر جهان برده است، اما چین جزو بهترین جاهایی است که تاکنون در آنجا کار کرده ام.
اسکولاری با گوانگژو در این فصل قهرمان چین شد. این در حالی است که شانگهای ای آی پی جی رقیب این تیم بیش از 150 میلیون دلار در دو سال گذشته برای جذب بازیکنان صاحب نامی مانند اسکار و هالک برزیلی هزینه کرد. اورگراند در حالی که دو دور تا پایان مسابقات باقی مانده است، قهرمان فوتبال چین شد.
بر اساس گزارش رسانه های چین، کارلو آنچلوتی و فابیو کاناوارو ایتالیایی جزو گزینه های جانشینی اسکولاری هستند که انتظار می رود هفته آینده معرفی شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1584
مترجم:مولوی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *