اینیستا: بارسلونا همیشه باشگاه من می ماندآینده آندرس اینیستا در بارسلونا هفته گذشته در کانون توجه رسانه ها قرار داشته است. وی در تازه ترین اظهار نظر خود به جای پاسخ دادن در مورد تمدید قراردادش گفت: بارسلونا خانه من است..
اینیستا در مورد مذاکرات برای تمدید قراردادش گفت: مدت زیادی است که مذاکره با باشگاه را آغاز کرده ام. اما در حال حاضر تنها آرزوی من داشتن یک فصل خوب و کسب موفقیت با باشگاه است.
جوزپه ماریا بارتومئو رئیس باشگاه اخیرا تاکید کرد که اینیستا با اصل تمدید قراردادش موافق است. اما این اظهارات از طرف این هافبک اسپانیایی رد شده بود. هرچند وی تایید کرد که قصد ندارد رئیس باشگاه را تضعیف کند.
وی گفت: من با باشگاه صحبت کرده ام. در این شرایط عادی است که عوامل بسیاری را درنظر بگیرم. هنوز تصمیم خود را نگرفته ام، اما تمرکزم بیش از پیش روی کار است. مهمترین مسئله همین است.
اینیستا گفت ذهن و قلب و بدنم تصمیم می گیرند بعد از پایان فصل در بارسلونا بمانم یا بروم.
اینیستا بعد از پیروزی مقابل اسپانیول تایید کرد که مذاکراتی در مورد تمدید قرادادش انجام شده است، اما بار دیگر از اینکه خود را ملتزم به حضور طولانی در باشگاه کند، طفره رفت.
وی گفت: مذاکراتی انجام شده است. اینجا خانه من است چه به همکاری ام ادامه بدهم یا نه. سخنان من در تضاد با سخنان رئیس باشگاه نبود. من واقعیت را گفتم. تمرکز من بیش از هر چیز روی کارم است. در مورد آینده ام باید ببینم چه پیش می آید. مهمترین مسئله امروز زمین فوتبال است.
در همین حال روبرت فرناندز مدیر ورزشی باشگاه گفت که اینیستا در نیوکمپ می ماند.
وی گفت: ما در مورد بازیکن خیلی خاصی حرف می زنیم. بازیکنی که به مفهوم فوتبالی اینجا متولد شده است. با او به خاطر رفتار خود و شادی هایی که به ما داده، برخورد خاصی می شود. ما می خواهیم او در باشگاه بماند.
ورزشی**1584
مترجم:مولوی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *