باشگاه چلسی، کاستا را جریمه کردبه گزارش روز سه شنبه تارنمای خبری ساکرنت، کاستا که هنوز در زادگاه خود در برزیل بسر می برد، در مصاحبه ای در روز یکشنبه گذشته مدعی شد که چلسی با او همانند یک مجرم رفتار می کند و احترامی را که برای آنتونیو کونته سرمربی تیم قائل بود به علت عملکرد او در این ماجرا از دست داده است.
کونته در ماه ژوئن در پیامی به کاستا اطلاع داد که برای فصل جدید جایی در برنامه های چلسی ندارد. اما باشگاه اعلام کرده است که کاستا و نمایندگان وی در ماه ژانویه از این مسئله آگاه شدند.
کاستا گفته است که فقط به بازگشت به باشگاه سابق خود آتلتیکو مادرید فکر می کند. این در حالی است فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) آتلتیکو را تا ژانویه 2018 از جذب بازیکنان جدید محروم کرده است.
کاستا تهدید کرده است اگر چلسی با فروش او به آتلتیکو موافقت نکند، در برزیل می ماند.
هنگامی که تیم چلسی برای تمرینات پیش از فصل در اوایل ژوئیه در کوبهام گردهم آمدند، این لژیونر برزیلی چند روز مرخصی گرفت. اما کاستا باز هم بازنگشت و مدعی شد که چلسی از او خواسته بازگردد و دور از هم تیمی هایش تمرین کند.
منابع آگاه در باشگاه چلسی گفتند که چنین شرطی برای کاستا تعیین نشده و تاکید کردند که باشگاه انتظار دارد این بازیکن 28 ساله بر اساس مفاد قرارداد خود به تمرینات بازگردد و برای انتخاب شدن آماده باشد.
چلسی کاستا را به علت امتناع از بازگشت به انگلیس و حضور در تمرینات مبلغ 300 هزار پوند جریمه کرد.
کاستا که قراردادش تا سال 2019 است، گفت: اگر چلسی با فروش او به آتلتیکو موافقت نکند، آماده است سال آینده را در برزیل بسر ببرد. کاستا نقش کلیدی در دو فصل حضور خود در آتلتیکو داشته است و با این تیم علاوه بر صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا 2014 با این تیم قهرمانی را نیز بدست آورد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1584
مترجم:مولوی*انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *