توقف بایرلورکوزن برابر وولفسبورگبه گزارش ایرنا؛ بازیکنان بایرلورکوزن در ورزشگاه بای آره نا میزبان تیم وولفسبورگ بودند و درحالیکه می توانستند از تمامی امکانات میزبانی استفاده کرده و برابر حریف به برتری برسند، از پس حریف نه چندان مطرح خود برنیامده و برای چهارمین بار در این فصل از رقابت های بوندسیلگا به کسب نتیجه تساوی برابر رقبای خود بسنده کردند.
در این دیدارکه با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید، برای تیم میزبان «لارس بن» در دقیقه 29 و «لوکاس آلاریو» در دقیقه 61 گلزنی کرده و گل های تیم میهمان را نیز «دیوسک اوریگی» در دقیقه 44 و «جاکوب بلازیکوفسکی» در دقیقه 69 به ثمر رساندند و بازی را به تساوی کشاندند.
تیم بایرن لورکوزن با کسب این تساوی 9 امتیازی شد و در رده سیزدهم باقی ماند و تیم وولفسبورگ نیز با 8 امتیاز از جایگاه چهاردهم تکان نخورد.
بازیکنان تیم بایرن مونیخ نیز روز گذشته با «یوپ هاینکس» سرمربی جدید تیم خود دروازه تیم فرایبورگ را گلباران کرده و با نتیجه 5 برصفر مقابل این تیم به برتری رسیدند.
این درحالی بود که تیم دورتموند صدرنشین فعلی رقابت های بوندسلیگای یک برابر تیم لایپزیک دریک دیدار پرگل با نتیجه 3 بر 2 مغلوب حریف شد.
درآخرین دیدار هفته هشتم نیز تا دقایقی دیگر تیم وردربرمن برابر تیم مونشن گلادباخ صف آرایی خواهد کرد.
جدول رده بندی رقابت های بوندسلیگای آلمان:
1-دورتموند/8بازی/ 19امتیاز
2- بایرن مونیخ/8 بازی/17 امتیاز
3-لایپزیک/8 بازی/16 امتیاز
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *