تیم چین برای صعود به جام جهانی در انتظار معجزه استبه گزارش روز یکشنبه تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا، چین به غلبه بر تیم قطر نیاز دارد و امیدوار است ازبکستان و سوریه نیز به ترتیب در مقابل کره جنوبی و ایران شکست بخورند تا با دست یافتن به تفاضل گل برتر، در جایگاه سوم گروه قرار گیرد و به مرحله پلی آف راه یابد.
تنها حضور چین در جام جهانی به سال 2002 برمی گردد که به میزبانی مشترک ژاپن و کره جنوبی برگزار شد.
فنگ گفت: از سال گذشته برای جام جهانی 2018، سخت جنگیدیم. اکنون تنها یک بازی مانده است و همه امیدواریم معجزه ای اتفاق بیفتد.
مدافع تیم فوتبال چین افزود: پس از اولین دیدار با ازبکستان در سال گذشته و شکست دو به صفر، چیزهایی بسیاری از تیم ازبکستان یاد گرفتیم و این به ما کمک کرد تا تاکتیک هایی را برای بازی در شهر ‘ووهان’ آماده کنیم.
فنگ درباره بازی با ازبکستان که پنجشنبه گذشته در ووهان و با نتیجه یک به صفر به نفع چین پایان یافت، گفت: ما مدافعان تیم حریف را تحت فشار قرار دادیم و این تاکتیکی موثر بود. در 70 دقیقه اول فرصت های بسیاری برای گل زدن داشتیم.
وی در پایان از هواداران تیم ملی چین تشکر کرد و گفت: ما با کمک آنها، بازی را بردیم و امیدواریم آرزوهای آنها را برآورده کنیم.
تیم فوتبال چین روز سه شنبه در آخرین دور از رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2018 مقابل قطربه میدان می رود. در دیگر دیدارهای این گروه تیم ایران میزبان سوریه است. کره جنوبی نیز در تاشکند برابر ازبکستان بازی می کند.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه:انتشار:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *