حادثه برای ملی‌پوش فوتسال ایران در ترکمنستانبه گزارش روز پنجشنبه ایرنا، در حالی که هواداران شاهد برگزاری دقایق ابتدایی دیدار این دو تیم بودند، شجری پس از برخورد با بازیکن تیم حریف دچار حادثه شد و از ناحیه پشت سر به سرعت با زمین برخورد کرد و بیهوش شد.
به دنبال این حادثه، کادر پزشکی وارد زمین شده و تمامی اعضای دو تیم نگران وضعیت جسمانی این بازیکن بودند و در شرایطی که شجری، حرکتی از خود نشان نمی داد به منظور مداوا و درمان پزشکی به بیرون از سالن محل برگزاری مسابقه انتقال داده شد.
علی کفاشیان رئیس کمیته فوتسال آسیا نیز در سالن حضور دارد و پیگیر وضعیت درمان این ورزشکار است.
پنجمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد از 17 تا 27 سپتامبر ( 26 شهریور تا 5 مهر ) به میزبانی ترکمنستان درحال برگزاری است.
در این دوره از بازی ها ورزشکاران آسیایی در 21 رشته با یکدیگر به رقابت می پردازند و ورزشکاران قاره اقیانوسیه نیز در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
اعضای تیم های ملی بسکتبال سه نفره بانوان، کشتی بانوان، شطرنج، فوتسال، تنیس، سامبو، بولینگ، دوچرخه سواری، شنا، وزنه برداری، کیک بوکسینگ، کشتی، بیلیارد، موی تای، کوراش، جوجیتسو، تکواندو، پرش با اسب، کشتی سنتی ترکمنستان، دو و میدانی و کشتی کمربند کشورمان در قالب بزرگ ترین گروه از کاروان ورزشی اعزامی ایران (کاروان شهید حججی) در این بازی های حضور دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144** 9250 **1055
خبرنگار:گلی سفید زاده**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *