دل پیرو خواستار بازگشت آنتونیو کونته به فوتبال ایتالیا شدبه گزارش روز دوشنبه تارنمای اسپورتس یاهو، با توجه به اینکه گفته می شود کونته، سرمربی سابق یوونتوس، احتمالا جانشین ‘وینچزو مونتلا’ در آث میلان می شود، درباره آینده کونته در این فصل در استمفورد بریج گمانه زنی هایی صورت گرفته است.
ایتالیا برای صعود به جام جهانی 2018 باید امروز(دوشنبه) در مرحله پلی آف، سوئد را از سر راه خود بردارد. ایتالیا در بازی رفت در سوئد با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد.
تیم ایتالیا تحت هدایت کونته موفق به راه یافتن به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016(جام ملت های اروپا) شد که در این مرحله، با ضربات پنالتی آلمان، نتیجه بازی را واگذار کرد.
دل پیرو گفت: کونته در دوره ای که با تیم ملی و نیز یونتووس بود، عالی کار کرد. ما دوست داریم او به ایتالیا برگردد، زیرا او یک مربی عالی است و موجب پیشرفت هر تیمی می شود که با آن کار کند. کاری که او فصل گذشته با چلسی کرد و آنچه او در رابطه با یوونتوس انجام داد، مصداق این امر است.
به گفته ستاره سابق فوتبال ایتالیا، کونته از عهده رفع مشکلات فوتبال ایتالیا برمی آید و ما با او می توانیم عنوان قهرمانی را به دست آوریم. وی گفت: امیدوارم او دوران عالی با چلسی داشته باشد و سپس، روزی به ایتالیا بازگردد.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشار:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *