دیدار رفت سوپرجام اسپانیا؛پیروزی ارزشمند رئال مادرید در نیوکمپبه گزارش ایرنا، بامداد دوشنبه و در دیدار رفت از سوپرجام باشگاه های اسپانیا، تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان رئال مادرید و در پایان سه بر یک شکست خورد.
بارسلونا که به نظر می رسد هنوز در شوک جدایی «نیمار» و انتقال این ستاره ارزشمند به پاری سن ژرمن قرار دارد، نتوانست در این دیدار خانگی عملکرد خوبی داشته باشد.
ضعف خط دفاعی بارسلونا در کنار فرصت های متعددی که مهاجمان این تیم از دست دادند، سبب شد تا کاتالان ها در خانه خود شکست سختی را متحمل شوند.
در نیمه نخست، بازیکنان رئال مادرید با احتیاط زیادی کار را دنبال کرده و به خوبی برنامه های تهاجمی بارسلونا را از کار انداختند.
در آغاز نیمه دوم، شرایط تغییر کرد و کهکشانی های مادرید عملکرد بهتری داشتند و در دقیقه 50 ارسال «مارسلو» را «جرارد پیکه» مدافع باتجربه بارسلونا به اشتباه درون دروازه تیم خودی جای داد تا گل نخست برای مادریدی ها شکل گیرد.
در دقیقه 53، بارسلونا فرصت مناسبی برای گلزنی داشت که «دلوفئو» قدر این موقعیت را ندانست.
در دقیقه 56 و در ضد حمله ای برق آسا، «مارسلو» توپ را به «کارواخال» رساند که ضربه این بازیکن در آستانه ورود به دروازه بارسلونا به زیبایی از سوی «یوردی آلبا» برگشت داده شد.
در دقیقه 58 «کریستیانو رونالدو» بهترین بازیکن جهان که مدتی از تمرینات دور بود به جای «کریم بنزما» به میدان آمد تا قوای تهاجمی رئال مادرید افزایش یابد.
در دقیقه 73، براسلونا فرصتی طلایی برای گلزنی به دست آورد که «سرخیو بوسکتس» نتوانست دروازه خالی را باز کند.
در دقیقه 75 فشار حملات بارسلونا موجب شد تا «کیلور ناواس» دروازه بان رئال مادرید مرتکب خطای پنالتی شود که «لیونل مسی» توانست گل تساوی را به ثمر برساند.
در دقیقه 80 و در حالی که بارسلونا حملات متعددی را طراحی می کرد، رئالی ها توپ را در ضد حمله به «رونالدو» رساندند که این ستاره پرتغالی با ضربه ای مهار نشدنی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه 82 «رونالدو» در محوطه جریمه بارسلونا سرنگون شد که داور این حرکت را تمارض تشخیص داد و به این مهاجم توانمند کارت زرد نشان داد تا ستاره رئال مادرید در کمتر از دو دقیقه با دریافت دو کارت زرد از زمین اخراج شود.
در دقیقه 90 اشتباه فاحس «لوییس سوارز» توپ را به مادریدی ها رساند تا «مارک آسنسیو» هافبک جوان رئال مادرید با شوتی فراموش نشدنی سومین گل کهکشانی های مادرید را به نام خود ثبت کرد.
دیدار برگشت، چهارشنبه شب به میزبانی رئال مادرید و در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» برگزار خواهد شد تا قهرمان سوپر جام اسپانیا مشخص شود.
ورزشی**3783** شبس 1574 ** خبرنگار: امیر میرزاییان ** انتشار دهنده: محسن تهوریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *