رقابت پرسپولیس و الهلال از نگاه هوادارانکنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه بازی روز سه شنبه پرسپولیس ایران و الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا به انعکاس دیدگاه های هواداران دو تیم پرداخت.
بر اساس این گزارش، ‘محمد فیاض’، هوادار الهلال عربستان در پاسخ به این سوال که مفهوم پیروزی در لیگ قهرمانان برای او و هواداران الهلال چیست، گفت: این به معنای خیلی چیزها است. هواداران الهلال می دانند که لیگ قهرمانان فوتبال آسیا، بزرگترین و تنها افتخاری است که هنوز الهلال آن را بدست نیاورده است. ما در جام باشگاه های آسیا قهرمان شدیم، اما، هنوز در لیگ قهرمانان آسیا به این افتخار دست نیافته ایم.
فیاض افزود: کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا از این جهت نیز مهم است که برای اولین بار ما را به جام باشگاه های جهان می رساند و بهترین باشگاه فوتبال در خاورمیانه خواهیم شد.
فیاض معتقد است که با توجه به سرمربیگری ‘رامون دیاز’ و حضور ‘کارلوس ادواردو’، الهلال می تواند فاتح لیگ قهرمانان فوتبال آسیا شود.
وی گفت: دیاز خط حمله تیم را بهبود بخشید و ما را به یکی از خطرناکترین تیم ها در آسیا تبدیل کرد.
این هوادار فوتبال در مورد پیش بینی نتیجه بازی الهلال و پرسپولیس گفت: دور رفت این دو تیم بدون گل پایان می یابد اما، در دور برگشت، الهلال 2 بر صفر پرسپولیس را شکست می دهد.
فیاض خاطر نشان کرد: دفاع میانی الهلال بزرگترین نقطه ضعف پرسپولیس است.
کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه این گزارش، دیدگاه ‘سیاوش رحمانی’، هوادار پرسپولیس را منتشر کرده است.
رحمانی گفت: الهلال تیمی منسجم است و از مهاجمان خود در خط حمله که در این فصل گل های زیادی زدند، بهره می برد. با این حال، پرسپولیس تجربه بازی مقابل این تیم را دارد و در مرحله گروهی دو بار با آنها بازی کرده است. پرسپولیس در هر دو بازی، خوب عمل کرد و مستحق پیروزی است. گرچه پرسپولیس در این دو مسابقه تنها دو امتیاز به دست آورد، اما، در این مسابقات، تیم برتر بودند و این امر باعث اعتماد به نفس کافی آنها در مصاف دوباره با الهلال خواهد شد.
رحمانی معتقد است که ادواردو و عمر خیربین، خطرناکترین و مهم ترین بازیکنان تیم عربستان هستند و ‘برانکو ایوانکوویچ’ باید در رابطه با آنها کاری انجام دهد.
وی گفت: کامیابی نیا و انصاری به خاطر محرومیت در بازی سه شنبه حضور ندارند، اما، جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس، به تیم بازمی گردد و خط دفاعی ما را قابل اطمینان می کند. ‘گادوین منشا’ و ‘فرشاد احمدزاده’ می توانند نتیجه را به نفع پرسپولیس تغییر دهند.
این هوادار پرسپولیس در مورد نتیجه بازی گفت: دور رفت در ابوظبی برگزار می شود و ما هواداران زیادی در آنجا داریم که از دبی می آیند. ما در سه بازی خود در فصل جاری در ابوظبی پیروز شده ایم. با وجود آنکه سه بازیکن مهم را در این بازی نداریم، اما، باید در دور رفت در ابوظبی کار را یکسره کنیم و سپس در عمان، یک تساوی برای ما کافیست.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشار:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *