روابط ورزشی ایران و روسیه و جام جهانی فوتبال 2018 در مسکو بررسی شدبه گزارش ایرنا، سنایی در این مذاکرات با اشاره به برنامه سفر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران به روسیه در نیمه دوم ماه اکتبر سال جاری، دیدار وزیران دو کشور را گامی مهم برای تحکیم و توسعه همکاری ها در زمینه های مرتبط خواند.
سنایی روز چهارشنبه در کانال تلگرامی خود نوشت: کالابکوف با شادباش راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018 و اشاره به روابط خوب دو کشور، اظهار کرد که روسیه همه تلاش های ممکن را برای میزبانی مناسب از تیم ایران انجام خواهد داد.
وی در ادامه نیز با ابراز خرسندی از سفر پیش روی وزیر ورزش و جوانان ایران به روسیه، دیدار با سلطانی فر را فرصت مناسبی برای تبادل نظر در زمینه طرح های ورزشی مشترک برشمرد.
در مذاکرات سنایی و کالابکوف همچنین موضوع دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و روسیه که برگزاری آن 18 مهر در شهر قازان پایتخت جمهوری تاتارستان فدراسیون روسیه برنامه ریزی شده است، مورد اشاره قرار گرفت.
وزیر ورزش فدراسیون روسیه گفت که ورزشگاه قازان محل برگزاری مسابقات جام کنفدراسیون ها در تابستان امسال بسیار مناسب و بازسازی شده است و پایتخت تاتارستان نیز امکانات بسیار خوبی برای میزبانی از تیم ایران و هوادارانش دارد.
همچنین در مذاکرات سفیر ایران و وزیر ورزش فدراسیون روسیه، راهکارهای اجرایی کردن توافق نامه ورزشی دو کشور مورد تبادل نظر قرار گرفت.
جام جهانی 2018 فوتبال به میزبانی روسیه از 24 خرداد سال 96 در مسکو، سن پترزبورگ، سوچی، قازان، ولگاگراد، یکاترینبورگ، نیژنی نووگراد، سارانسک، سامارا و راستف نادانو آغاز می شود.
اروپام 1516 ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *