زیدان: اخراج رونالدو از بازی مجازات بزرگی استبه گزارش پایگاه خبری ‘ساکرنت’، بامداد دوشنبه و در دیدار رفت از سوپرجام باشگاه های اسپانیا، تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان رئال مادرید بود و در پایان سه بر یک شکست خورد.
رونالدو در طول 24 دقیقه ای که در زمین رئال حضور یافت و گل دوم این تیم اسپانیایی را به ثمر رساند، یک بار به خاطر شادی پس از گل و درآوردن پیراهنش و بار دیگر نیز به خاطر به علت تمارض کارت زرد گرفت و از زمین اخراج شد.
در حالی که احتمالا مجازات بیشتری در انتظار رونالدو به خاطر هل دادن داور پس از نشان دادن کارت زرد دوم به او وجود دارد، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پس از بازی با بارسلونا گفت که رئال از مسئولان خواهد خواست رای مربوط به کارت زرد دوم را لغو کنند.
زیدان افزود: با داور قضیه را مطرح نکردیم. ما عالی بازی کردیم. شاید از کارت قرمز رونالدو ناراحت باشم. شاید پنالتی نباشد اما، کارت زرد دوم، مجازاتی بزرگ است. فعلا نمی توانیم رای را عوض کنیم اما، سعی خود را خواهیم کرد و در بازی چهارشنبه او را در کنار خود خواهیم داشت.
سرمربی رئال از تلاش و پشتکار شاگردانش در بازی با بارسلونا تقدیر کرد و گفت: البته، کار هنوز تمام نشده است و چهارشنبه باید بازی کنیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *