ستاره برزیلی گوانگژو:فردا فرصت جبران چهار گل خورده بازی رفت را داریمبه گزارش روز دوشنبه تارنمای رسمی ای اف سی، موریکوی برزیلی گفت: در مقایسه با لیگ قهرمانان آسیا 2013، شاهد بهبود سطح مسابقات در چهار سال گذشته امسال، چه در سطح لیگ برتر چین و چه در سطح سایر کشورها، هستیم.
موریکوی که با گوانگژو فاتح لیگ قهرمانان آسیا 2013 شده است، افزود: می توان شاهد بود که استاندارد تیم شانگهای اس آی پی جی تا چه حد بهبود یافته است. تغییر نتیجه بازی دشوار است، اما غیرممکن نیست. همانگونه که ‘لوئیس فیلیپه اسکولاری’، سرمربی، از ما خواسته است باید از اشتباهات مرتکب شده در بازی رفت بپرهیزیم. ما هنوز فرصت داریم.
موریکوی که در سال 2014 گوانگژو را ترک کرده بود، پس از پایان قرارداش با السد قطر و توکیو اف سی ژاپن، تابستان امسال دوباره به این باشگاه چینی پیوست.
این بازیکن برزیلی که در لیگ قهرمانان آسیا 2013، 13گل به ثمر رساند، گفت: مطمئن هستیم که می توانیم نتیجه را تغییر دهیم و این، حسی خوب قبل از برگزاری بازی برگشت است. سرمربی اعتماد زیادی به ما دارد و ما گام به گام بر این بازی تمرکز می کنیم و هیچ کس به چهار گلی که شانگهای زده است، فکر نمی کند.
وی تاکید کرد: به نتیجه این بازی خوش بین هستم.
دور برگشت بازی گونگژو و شانگهای اس آی پی جی فردا(سه شنبه) برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشار:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *