سرمربی تیم زیر 17 سال ایران: بازگشت به گوا برای ما خوش یمن استبه گزارش روز دوشنبه تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم فوتبال زیر 17 سال ایران امید دارد شناختی که از گوا دارد، قدرتش را در جام جهانی زیر 17 سال فیفا مضاعف کند.
مسابقات جام جهانی زیر 17 سال روز جمعه شروع می شود و گوا جایی است که تیم ایران بازی مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی زیر 16 سال فوتبال آسیا را در آنجا برگزار کرد و در پنالتی ها به عراق باخت.
سوای این باخت، ایران خاطراتی از گوا دارد و امید می رود این خاطرات بتواند به آنها کمک کند از عهده چالش سخت برابر بهترین تیم های زیر 17 سال دنیا برآید.
ایران در گروه سوم با گینه، آلمان و کاستاریکا هم گروه است و ‘عباس چمنیان’، سرمربی تیم فوتبال زیر 17سال ایران فرصت های تیمش را باور دارد.
چمنیان گفت: بازگشت به شهری که 22 روز را در آنجا گذراندیم، ترسناک است. شش بازی سخت و به یاد ماندنی در استادیوم جواهر لعل نهرو داشتیم، اما شرایط جام جهانی فرق دارد.
وی افزود: تلاش کردیم تا بازیکنان به این نکته پی ببرند که ما با تیم های قویتر روبرو خواهیم بود و شرایط نیز متفاوت خواهد بود. ما احساس می کنیم که بازگشت به گوا برای ما خوش یمن است.
به گفته چمنیان، گروه سوم، قوی به نظر می رسد، اما با توجه به ویدیوهای مسابقات اخیر آلمان و گینه، فکر می کنم همه تیم ها به یک اندازه قوی هستند.
سرمربی تیم فوتبال زیر 17 سال ایران خاطر نشان کرد: ما هدف مشترکی داریم و به عنوان یک تیم برای رسیدن به این هدف کار می کنیم.
طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، ایران که آگنده از خاطرات خوش گوا است، احتمالا بهتر از رقابت های قهرمانی این کنفدراسیون عمل خواهد کرد.
ایران روزهای 15، 18و 21 مهر به ترتیب به مصاف گینه، آلمان و کاستاریکا خواهد رفت.
جام جهانی زیر 17 سال از روز جمعه در گوا در هند آغاز می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشار:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *