سرمربی تیم سنگ‌نوردی اندونزی: در دو بخش زنان و مردان آسیا مدعی خواهیم شدکالی ستی وان روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری رقابت های سنگ‌نوردی قهرمانی در تهران، با بیان اینکه اندونزی در این رشته سرمایه گذاری مناسبی کرده است به خبرنگار ایرنا گفت: در نظر داریم در المپیک 2020 نتایج خوبی کسب کنیم درهمین راستا در دو بخش زنان و مردان به یک اندازه سرمایه گذاری کرده زیرا مدال های هر دو بخش برای ما اهمیت دارد.
وی افزود: البته یکی از برنامه های ما شرکت ورزشکاران این رشته در رقابتهای مختلف در سطح آسیا و جهان است تا پیش از آغاز بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و المپیک 2020 توکیو به تجربه کافی و آمادگی لازم دست پیدا کنند.
سرمربی تیم ملی سنگ‌نوردی اندونزی درخصوص سطح فنی این رقابتها نیز عنوان کرد: سطح فنی این رقابتها قابل قبول است، ورزشکاران با آمادگی کامل در آن شرکت دارند و به طور حتم این رقابتها می تواند محک مناسبی برای ورزشکاران اندونزی و دیگر کشورها باشد.
وان درباره وضعیت میزبانی کشورمان در این رقابت ها نیز اظهار داشت: کشور بزرگ ایران، امکانات زیادی دارد، در این رقابتها مشکلی نداشته و از میزبانی و اقامتمان در ایران رضایت کامل داریم.
بیست و پنجمین دوره رقابت های سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا از بیست و هفتم شهریورماه در سه رشته سرعت، بولدرینگ و سرطناب در دو بخش زنان ومردان درمجموعه سنگ‌نوردی مگا پارس تهران آغاز شده و امروز با معرفی برترین ها به پایان می رسد.
در این رقالبتها 164 ورزشکار از 10 کشور آسیایی شرکت دارند که 40 نفر آنها از سنگ‌نوردان ایرانی هستند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9144**1828**1055
خبرنگار: خدیجه روزبهانی**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *