سرمربی تیم فوتبال ایتالیا: هدف ما صعود به جام جهانی استبه گزارش تارنمای ‘ساکرنت’، ونتورا که دروازه تیمش در بازی شنبه شب مقابل اسپانیا، 3 بار باز شد، گفت: با توجه به اینکه ما می خواهیم به جام جهانی صعود کنیم و این، هدف ماست، این بازی این امکان را برای ما فراهم می کند تا مسائل را مورد آزمون قرار دهیم.
ونتورا افزود: اگر قرار باشد یک بازی موجب نادیده گرفته شدن همه کارهای خوبی شود که تاکنون انجام گرفته است، من باید همین الان اعلام شکست کنم.
سرمربی تیم ملی ایتالیا خاطر نشان کرد که منتقدان بدون در نظر گرفتن کارهایی که تا کنون انجام داده است، از او انتقاد کردند و بازخورد رسانه های اجتماعی متوازن و متعادل نیست.
اسپانیا اولین تیمی است که از سال 2006 تاکنون ایتالیا را در دیدار مقدماتی شکست می دهد.
ونتورا گفت: اگر باخت برابر اسپانیا، یکی از بهترین تیم های جهان، برای نابود کردن اعتماد به نفس تان کافی باشد، این به آن معناست که شما یک تیم نیستید.
وی با یادآوری این مطلب که این بازی ها به رشد تیم کمک می کند، تاکید کرد: هدف ما صعود به جام جهانی است و کسب تجربه برای تحقق این هدف لازم است.
گل های اسپانیا را در این دیدار ‘ایسکو’ در دقیقه های 14 و40 و ‘آلوارو موراتا’ در دقیقه 77 به ثمر رسید.
اسپانیا با این سه گل، 19 امتیازی شد و صدرنشینی خود را تحکیم بخشید. تیم ایتالیا 16 امتیازی باقی ماند و همچنان در جایگاه دوم قرار دارد.
‘خولن لوپتگی’، سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا نیز پس از بازی تیمش مقابل ایتالیا گفت: من همیشه به بازیکنانم اطمینان داشتم. این پیروزی با تلاش و کار سخت به دست آمد. از این سطح بازی برابر تیم بزرگی مانند ایتالیا بسیار خوشحالم.
وی افزود: ایتالیا تیمی پیچیده است، اما ما توانستیم با آنها مسابقه دهیم. عملکرد ما بسیار بالا بود.
لوپتگی خاطر نشان کرد: راهی طولانی در پیش داریم. سه بازی دیگر در پیش است و برای رسیدن به جایگاه نخست باید این بازی ها را ببریم.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *