سرمربی تیم فوتبال فرانسه: وضعیت امتیازات ما بهتر از قبل استبه گزارش روز دوشنبه تارنمای ‘ساکرنت’، دشان گفت: البته، اگر در بازی با لوکزامبورگ، سه امتیاز می گرفتیم، بهتر بود. با این حال، وضعیت امتیازات ما نسبت به قبل از دو بازی این هفته بهتر است و ما یک امتیاز از سوئد جلو هستیم.
فرانسوی ها که چند روز قبل موفق شدند با 4 گل هلند را شکست دهند، در دیدار یکشنبه شب برابر لوکزامبورگ نتوانستند به گل برسند و در نهایت دو امتیاز حساس را در این دیدار خانگی از دست دادند.
دشان گفت: ما باید دو بازی باقی مانده را ببریم و نباید به تیم های دیگر متکی باشیم. ما در تیم خودمان همه چیز داریم و همه چیز تنها به خود ما بستگی دارد.
سرمربی تیم فوتبال فرانسه ضمن تبریک به تیم لوکزامبورگ، گفت: ما می توانیم بهتر عمل کنیم. با وجود دستکم دوازده فرصتی که برای گلزنی داشتیم، شکست در بازی، سخت و دشوار است.
‘لوک هولتز’، سرمربی تیم فوتبال لوکزامبورگ که در بازی پنجشنبه، بلاروس را یک بر صفر شکست داد، گفت: این نتیجه، افتخاری برای کشور بود. ما به این امتیاز راضی هستیم و با عشق، تعهد و موفقیت بازی کردیم. با یاری اندکی شانس، ما امتیاز گرفتیم.
هولتز افزود: این نتیجه برای لوکزامبورگ، بی سابقه است. یک امتیاز مقابل یک تیم برتر، نادر و بی سابقه است. این، افتخاری برای فوتبال لوکزامبورگ است.
با تساوی فرانسه و لوکزامبورگ، فرانسه 17 امتیازی شد و تنها با یک امتیاز برتری نسبت به سوئد، در صدر جدول گروه ای در منطقه اروپا قرار گرفت.
در فاصله دو بازی تا پایان دیدارهای این گروه، هلند با 13 امتیاز سوم است. در دو دیدار باقی مانده، فرانسه باید به مصاف بلغارستان و بلاروس برود و هلند و سوئد نیز در آخرین دیدارشان مقابل هم قرار خواهند گرفت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *