سومین پیروزی متوالی اینترمیلان در سری آبه گزارش ایرنا؛ در این دیدار که ورزشگاه «جوزپه مه آتسا» برگزار شد، شاگردان «لوسیانو اسپالتی» به ادامه روند بردهای پیاپی خود ادامه و این هفته تیم اسپال را با نتیجه 2 برصفر شکست دادند.
این تیم هم اکنون با کسب 9 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل گل نسبت به یوونتوس صدرنشین این رقابت ها در جایگاه دوم جدول رده بندی سری آ باقی ماند.
در دیدار امروز اینترمیلان برابر اسپال تیم «مائورو ایکاردی» در دقیقه 27 از روی نقطه پنالتی و «ایوان پریشیچ» در دقیقه 87 گلزنی کرده و سه امتیاز ارزشمند این دیدار خانگی را برای تیمشان به ارمغان آوردند.
طبق آمار تیم بازیکنان تیم فوتبال اینترمیلان دراین دیدار نسبت به حریف مالکیت بیشتر توپ ومیدان را دراختیار داشتند.
آنان همچنین در17 حمله طراحی شده در این دیدار 10 شوت در درون چارچوب داشتند و در پایان نیز مزد برتری های خود را با کسب نتیجه 2 بر صفر برابر این حریف گرفتند.
این تیم هم اکنون با 9 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی سری آ قرار دارد، بازیکنان این تیم درطول سه دیدار برگزارشده 8 گل زده ویک گل خورده در کارنامه خود ثبت کردند.
برای تیم اینترمیلان در این دیدار سمیر، دنیلو، میلان، میراندا، هنریکه، روبرتو، والرو، پریشیچ، ماریو، کاندورا و مائورو ایکاردی بازی کرده وبه میدان رفتند.
در مهم ترین دیدار این هفته نیز تیم آ.ث. میلان تا ساعتی دیگر مقابل لاتزیو به میدان خواهد رفت.
تیم یوونتوس صدرنشین این رقابت ها روزگذشته تیم کیه وو را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و درصدرباقی ماند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *