غیبت کوتینیو در دیدار مقابل هافنهایم ضربه ای برای لیورپول استبه گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری ‘ساکرنت’، تیم لیورپول امروز(سه شنبه) در دیدار پلی آف لیگ قهرمانان برابر هافنهایم به میدان می رود. بازیکنان لیورپول روز دوشنبه بدون حضور کوتینیو وارد آلمان شدند.
بارسلونا تاکنون دوبار خواستار به خدمت گرفتن کوتینیوی برزیلی شده است، اما ‘فنوی اسپورتس گروپ’، مالکان لیورپول تاکید می کنند که این بازیکن فروشی نیست.
کوتینیو روز جمعه درخواست انتقال خود را در اختیار مسئولان لیورپول قرار داده بود.
یورگن کلوپل سرمربی لیورپول دوشنبه در کنفرانس خبری در ورزشگاه ‘راین نکر آرنا’ آلمان گفت: در چند روز گذشته چیزی عوض نشده است. موضوع اصلی این است که کونتینیو فعلا با ما نیست و نمی تواند برای لیورپول بازی کند. همه می توانند تصور کنند که این چه ضربه ای برای ماست.
کلوپ در مورد آینده کونتینیو گفت: تصمیم نهایی با مالکان لیورپول است. اگر باشگاهی یک بازیکن را بخواهد و من نه بگویم، مالکان لیورپول جواب مثبت می دهند و می گویند بگذارید رقم پیشنهادی آنها را بدانیم. من نمی خواهم در این باره چیزی بشنوم،اما آنها می گویند ما می خواهیم بشنویم. به این ترتیب است که آنها پس از توافق بر سر مبلغ، بازیکن را می فروشند. درواقع، روند کار باشگاه اینگونه است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *