فاطمه یاوری به نقره موی‌تای قناعت کردبه گزارش ایرنا، یاوری که نخستین موی‌تای کار ایران در رقابت های امروز (پنجشنبه) بود در دیدار با وی زین لو با نتیجه 30 بر 27 مغلوب و نقره ای شد.
نماینده ویتنام که نسبت به یاوری از بلندی قد بهره می برد، با استفاده از این ویژگی موفق به شکست نماینده ایران شد و ضمن کسب عنوان قهرمانی، مدال طلای این وزن را از آن خود کرد.
موی‌تای، یکی از سبک‌های آزاد ورزش‌های رزمی است که مبارزات آن به صورت برخورد کامل و در رینگ برگزار می‌شود.
تکنیک‌های مشت در موی‌تای، شباهت زیادی به بوکس غربی دارند و وجود فنون گلاویزی این رشته را به کیک بوکسینگ و ساندا نزدیک ساخته ‌است.
به گزارش ایرنا، پنجمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد از 17 تا 27 سپتامبر ( 26 شهریور تا 5 مهر ) به میزبانی ترکمنستان درحال برگزاری است.
در این دوره از بازی ها ورزشکاران آسیایی در 21 رشته با یکدیگر به رقابت می پردازند و ورزشکاران قاره اقیانوسیه نیز در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
اعضای تیم های ملی بسکتبال سه نفره بانوان، کشتی بانوان، شطرنج، فوتسال، تنیس، سامبو، بولینگ، دوچرخه سواری، شنا، وزنه برداری، کیک بوکسینگ، کشتی، بیلیارد، موی تای، کوراش، جوجیتسو، تکواندو، پرش با اسب، کشتی سنتی ترکمنستان، دو و میدانی و کشتی کمربند کشورمان در قالب بزرگ ترین گروه از کاروان ورزشی اعزامی ایران (کاروان شهید حججی) در این بازی های حضور دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144** 9250**1055
خبرنگار:گلی سفید زاده**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *