لاتزیو فاتح سوپر جام ایتالیا شدبه گزارش ایرنا؛ دیدار سوپر جام باشگاه های ایتالیا، یکشنبه شب بین تیم های یوونتوس و لاتزیو در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار شد که در نهایت لاتزیو در رقابتی پرگل و تماشایی، حریف پرافتخار خود را از پیش روی برداشته و برای چهارمین بار فاتح سوپر جام شود.
در نیمه نخست و در حالی که انتظار می رفت ستاره های یوونتوس بر روند بازی تسلط داشته باشند، لاتزیو عملکرد بهتری از خود نشان داد و در دقیقه 31 با گلی که «چیرو ایموبیله» از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند با برتری یک بر صفر به رختکن رفت.
هرچند یوونتوسی ها در آغاز نیمه دوم در تلاش برای جبران نتیجه بودند، اما لاتزیو در دقیقه 51 بار دیگر توسط «چیرو ایموبیله» به گل دست یافت تا در آستانه یک پیروزی مهم قرار بگیرد.
در دقیقه 85 «پائولو دیبالا» مهاجم آژانتینی، یکی از گل های خورده یوونتوس را پاسخ داد تا لحظات پایانی با حساسیت چند برابر دنبال شود.
در دقیقه 90 حملات همه جانبه یوونتوس منجر به یک ضربه پنالتی شد که «پائولو دیبالا» به خوبی از این فرصت طلایی استفاده کرد و کار را به تساوی دو بر دو کشاند تا یوونتوس در فاصله کوتاهی به بازی بازگردد.
در دقیقه 93 و در حالی که همگان در انتظار سوت پایان بازی بودند، «آلساندرو مورگیا» بازیکن جوان لاتزیو با ضربه ای تماشایی گل سوم تیمش را به ثمر رساند و سند قهرمانی لاتزیو را امضا کرد.
ورزشی**3778** شبس 1574 ** خبرنگار: امیر میرزاییان ** انتشار دهنده: محسن تهوریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *