لالیگای اسپانیا؛ فرار بزرگ اتلتیکومادرید از شکستبه گزارش ایرنا، شنبه شب و در ادامه هفته نخست لالیگای اسپانیا، تیم تازه صعود کرده خیرونا میزبان اتلتیکومادرید یکی از مدعیان سال های اخیر اسپانیا بود و در نهایت به تساوی دو بر دو رسید.
اتلتیکومادرید که به سرخپوست ها شهرت دارد در حالی این دیدار را با تساوی به اتمام رساند که تا دقایق پایانی با دو گل از میزبان پرتلاش خود عقب بود و از دقیقه 68 با اخراج «گریژمان» 10 نفره شد.
برخلاف انتظار تیم تازه وارد خیرونا عملکرد فوق العاده ای در نیمه نخست داشت و گل های «کریستین استوانی» در دقایق 23 و 25 سبب شد تا شاگردان «دیه گو سیمئونه» در اتلتیکومادرید با شوک روبه رو شوند.
میزبان می توانست در نیمه نخست بر اندوخته خود اضافه کند که واکنش های مناسب «یان اوبلاک» دروازه بان اتلیکومادرید مانع از این مهم شد.
در اواسط نیمه دوم «آنتون گریژمان» ستاره خط حمله اتلتیکومادرید از زمین اخراج شد تا کار نماینده پایتخت سخت شود.
در دقیقه 78 «آنخل کوره آ» مهاجم آرژانتینی اتلتیکومادرید که تنها لحظاتی از حضورش در زمین می گذشت با شوتی تماشایی گل نخست تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه 85 ارسال «کوکه» با ضربه سر «خیمنز» مدافع اروگوئه ای اتلتیکومادرید همراه شد تا در عین ناباوری کار به تساوی دو بر دو بکشد.
از دقایقی دیگر تیم های سوییا و اسپانیول به مصاف هم می روند.در نخستین دیدار شنبه شب نیز، سلتاویگو در خانه خود با حساب 3 بر 2 مغلوب رئال سوسیداد شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783*شبس*1488 *خبرنگار: امیر میرزاییان*انتشاردهنده: بهمن بامداد**انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *