«لیونل مسی» بارسلونا را به پیروزی رساندبه گزارش ایرنا، تیم فوتبال بارسلونا از مدعیان همیشگی لالیگا، شنبه شب میهمان تیم سخت کوش آلاوس بود و در نهایت به پیروزی دو بر صفر دست یافت تا 6 امتیازی شود و آلاوس نیز همچنان بدون امتیاز باقی ماند.
«لیونل مسی» هر دو گل تیمش را در نیمه دوم به ثمر رساند، ضمن اینکه یک ضربه پنالتی را هم در دقیقه 36 از دست داد.
هرچند بارسلونا مطابق انتظار با مالکیت توپ و میدان کار را آغاز کرد، اما در ایجاد موقعیت گلزنی چندان توانمند نشان نمی داد و در طرف مقابل بازیکنان آلاوس که در امور دفاعی موفق نشان می دادند در ضد حملات نیز خطرناک بودند.
در دقیقه 36 داور در صحنه ای مشکوک به سود بارسلونا اعلام کرد که ضربه «لیونل مسی» را «فرناندو پاچکو» دروازه بان میزبان به زیبایی هرچه تمام تر مهار کرد.
در دقیقه 55 بالاخره تلاش های «لیونل مسی» برای گلزنی جواب داد و ضربه او پس از برخورد با مدافع آلاوس به گل نخست این دیدار تبدیل شد.
این گل، تعداد گل های «لیونل مسی» با پیراهن بارسلونا در تاریخ لالیگا را به 350 رساند.
در دقیقه 65 اشتباه مدافع آلاوس سبب شد تا توپ به «لیونل مسی» رسیده و ستاره آرژانتینی به زیبایی گل دوم تیمش و بارسلونا را به ثمر رساند.
در نهایت دیدار امشب با پیروزی خارج از خانه دو بر صفر کاتالان ها به اتمام رسید.
از ساعت 22 و 45 دقیقه امشب، خیرونا با مالاگا و لوانته با لاکرونیا مصاف می دهند و از 45 دقیقه بامداد یکشنبه نیز لاس پالماس میزبان اتلتیکومادرید خواهد بود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**3404**خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *