لیگ برتر اسپانیا/ سرمربی رئال مادرید: بیل توانایی خود را نشان دادبه گزارش روز دوشنبه تارنمای خبری ساکرنت، رئال مادرید در دیدار خارج از خانه مقابل رئال سوسیداد با نتیجه سه بر یک به برتری رسید.
زین الدین زیدان ضمن قدردانی از گل مهم مهاجم ولزی در این دیدار گفت که هنوز روزهای بهتری پیش روی گرت بیل است.
کارشناسان بازی بیل را بدترین عملکرد از زمان انتقال به رئال در تابستان 2013 دانسته اند.
در این بازی کریستیانو رونالدو به علت محرومیت و کریم بنزما به علت مصدومیت غایب بودند. بورخا مایورال اولین گل این بازی را به ثمر رساند. با گل به خودی کوین رودریگوئز رئال دو بر یک پیش افتاد.
گل سوم رئال که بیل آن را به ثمر رساند، سه امتیاز کهکشانی ها را قطعی کرد.
بیل در پاسخ به این سئوال که آیا با این گل پاسخ هواداران برنابئو را داده است، گفت: در فوتبال عادی است. من فقط به فکر تلاش سخت هستم و این تنها کاری است که می توانم انجام دهم. نمی توانم همه اتفاقات را کنترل کنم، فقط می توانم بازی خودم را در زمین کنترل کنم. دوران حرفه ای بازیکنان فراز و نشیب هایی دارد.
بیل در هر پنج بازی خود در ورزشگاه آنوئتا در سن سباستین گلزنی کرده است.
وی گفت: گلزنی دراین ورزشگاه عالی است. اما مهمتر از همه کسب سه امتیاز و بازگشت به روزهای پیروزی است. گل عالی بود.
زیدان پیشتر از بیل خواسته بود تلاش بیشتری کند. اما بعد از مسابقه گفت که بیل توانایی خود را نشان داد.
وی گفت: اخیرا صحبت های زیادی در مورد بیل بود. او نشان داد چه بازیکنی است. او خیلی سریع بازی می کند و در فضاهای کم از نظر تکنیکی نیز عالی است.
سرمربی رئال در مورد بیل گفت: با این حال از نظر من هنوز در اوج خود نیست. می دانم که می تواند خیلی بهتر بازی کند، اما باید صبر کنیم و کم کم جلو برویم.
زیدان همچنین بازی مایورال که اولین گل خود را در تیم اصلی باشگاه با یک عملکرد تاثیرگذار به ثمر رساند، تحسین کرد.
وی گفت: او بازیکن جوانی است. او در این دیدار فرصت بازی داشت و توانایی خود را نشان داد. نه فقط گل او، بلکه عملکردش در حمله و دفاع خوب بود.
زیدان بدنبال دو تساوی مقابل لوانته و والنسیا و عملکرد عالی بارسلونا در شروع رقابت های لالیگا اذعان کرد که ازدست ندادن امتیاز مقابل تیمی که سه بازی اول خود را برده است، مهم است.
زیدان گفت: قبل از بازی وقتی جایگاه مادرید را در جدول می بینید، عجیب به نظر می رسد. می دانستیم این بازی تا چه حد اهمیت دارد. در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و دفاع حریف را تحت فشار گذاشتیم. می دانستیم اگر اجازه بازی به آنها بدهیم به ما ضربه می زنند. ما 90 دقیقه در سطح خیلی بالایی بازی کردیم. به همین خاطر از این بازی رضایت داریم.
رئال مادرید با کسب این پیروزی هشت امتیازی شد و به رتبه چهارم رسید و رئال سوسیداد با 9 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.
ورزشی**1584
مترجم:مولوی انتشاردهنده:,لی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *