لیگ قهرمانان اروپا/جدال کهکشانی ها و تاتنهام برای صدرنشینیرئال مادرید در 15 دیدار گذشته خود در خانه در مهمترین رقابت های فوتبال اروپا باخت نداشته است. کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی کهکشانی بدنبال ششمین حضور در فینال این مسابقات است.
هفته سوم از رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا روزهای سه شنبه و چهارشنبه در قاره سبز برگزار می شود.
برنامه دیدارهای این هفته به شرح زیر است:
سه شنبه
گروه یی
ماریبور- لیورپول
اسپارتاک مسکو- سه ویا
در این گروه سویه یا با چهار امتیاز، اسپارتاک مسکو و لیورپول هر کدام با دو امتیاز در رده های اول تا سوم ایستاده اند. ماریبور با یک امتیاز قعرنشین است.

گروه اف
فاینورد- شاختار دونتسک
منچسترسیتی- ناپولی
در این گروه منچسترسیتی با شش امتیاز صدرنشین است. شاختار و ناپولی هر کدام با سه امتیاز در مکان های دوم و سوم گروه هستند. فاینورد بدون امتیاز در قعر ایستاده است.

گروه جی
لایپزیگ- پورتو
موناکو- بشیکتاش
در این گروه بشیکتاش با 6 امتیاز و پورتو با سه امتیاز به ترتیب در جایگاه اول و دوم گروه هستند. موناکو و لایپزیگ هم هر کدام با یک امتیاز در انتهای گروه قرار دارند.

گروه اچ
رئال مادرید- تاتنهام
آپوئل- دورتموند
در این گروه رئال مادرید و تاتنهام هر دو شش امتیازی هستند و به ترتیب در رده های اول و دوم قرار دارند. آپوئل و بروسیا دورتموند هر کدام بدون هیچ امتیازی در رده های سوم و چهارم ایستاده اند.

چهارشنبه
گروه ای
بنفیکا- منچستریونایتد
زسکا مسکو- بازل
در این گروه منچستریونایتد با شش امتیاز صدر گروه را در اختیار دارد. بازل و زسکا مسکو هر کدام با سه امتیاز در رده های دوم و سوم هستند.بنفیکا بدون هیچ امتیازی در قعر ایستاده است.

گروه بی
بایرن مونیخ- سلتیک
آندرلشت – پاری سن ژرمن
پاری سن ژرمن شش امتیاز، سلتیک و بایرن هر کدام با سه امتیاز دوم و سوم گروه هستند. آندرلشت بدون امتیاز در انتهای گروه است.

گروه سی
قره باغ – اتلتیکو مادرید
چلسی- رم
چلسی با شش امتیاز، رم 4، و اتلتیکو یک امتیاز در رده های اول و سوم گروه قرار دارند. قره باغ بدون امتیاز است.

گروه دی
یوونتوس – اسپورتینگ
بارسلونا- المپیاکو
در این گروه بارسلونا با شش امتیاز در صدر ایستاده است. یوونتوس و اسپورتینگ پرتغال هر کدام با سه امتیاز در رده های دوم و سوم هستند. المپیاکو بدون هیچ امتیازی در قعر گروه است.
ورزشی**1584
مترجم*مولوی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *