لیگ قهرمانان اروپا/گواردیولا: منچسترسیتی بازی فوق العاده ای مقابل شاختار به نمایش گذاشتبه گزارش روز چهارشنبه تارنمای خبری یورواسپورت، پپ گواردیولا دیدار مقابل شاختار دونتسک را آزمون سختی برای شاگردان خود دانست.
منچسترسیتی سه شنبه شب در هفته دوم از رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه دو بر صفر مقابل شاختار پیروز شد.
در این دیدار که در ورزشگاه اتحاد لندن برگزار شد، سیتی در نیمه دوم با گل های کوین ده بروین و رحیم استرلینگ برتری یافت.
گواردیولا گفت: ما به ویژه در نیمه دوم عملکرد عالی داشتیم. آنها پاس های کوتاه می دادند و از نظر دفاعی به خوبی سازمان دهی شده بودند.
وی گفت: این پیروزی بزرگی برای ما بود. ما مقابل تیمی که برای شکست آن نیازمند تلاش زیادی است، به میدان رفتیم و این پیروزی اعتبار زیادی دارد.
در نیمه اول این دیدار، شاختار فرصت هایی بدست آورد و سیتی با دشواریی هایی روبرو شد.
گواردیولا گفت: ما هیچ گلی نخوردیم، اما شاختار همیشه تیم بسیار سرسختی است. این تیم در 8 یا 10 سال گذشته همواره در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته و گاهی به یک چهارم نهایی هم صعود کرده است. بازی مقابل این تیم همیشه سخت است و به همین علت راضی هستم.
در همین حال پائولو فونسکا سرمربی شاختار از تلاش تیم خود تمجید کرد و گفت: همه مسابقات منچسترسیتی را دیده ام و فکر نمی کنم این تیم امسال مقابل حریفی بازی کرده باشند که مشکلات زیادی برای آنها ایجاد کرده باشد.
وی در مورد شکست شاگرانش گفت: از این باخت خوشحال نیستم، اما به عملکرد بازیکنانم افتخار می کنم. آنها شجاعت زیادی در زمین نشان دادند. ما تلاش کردیم خوب بازی و حمله کنیم، ما فضاهای زیادی در اختیار منچسترسیتی قرار ندادیم.
منچسترسیتی با این برد شش امتیازی شد و موقعیت خود را در صدر گروه اف تثبیت کرد. شاختار و ناپولی هرکدام با سه امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم هستند. فینورد هم بدون امتیاز قعرنشین گروه است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1584
مترجم:مولوی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *