مهدی طارمی در جمع 12 بازیکن کلیدی رقابتهای مقدماتی جام جهانی در آسیابه گزارش تارنمای رسمی ای اف سی، آخرین و سومین مرحله از رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2018 در قاره کهن در دو گروه پیگیری می شود. تیم ملی ایران که صعود خود را به جام جهانی قطعی کرده است، در گروه اول با تیم های کره جنوبی، ازبکستان، قطر، چین، سوریه هم گروه است.
تارنمای ای اف سی در مورد مهاجم تیم ملی ایران نوشت: مهدی طارمی، مهاجمان رده بالایی را در پیش گرفته که از پرسپولیس برخاستند و در عین حال، استعدادهای خود را در عرصه آسیا با تیم ملی ایران به نمایش گذاشتند.
طارمی همانند آنچه اغلب در تیم ملی در پشتیبانی از ‘سردار آزمون’ انجام می دهد، می تواند در نوک حمله یا جناح راست بازی کند. او با چشمانی که به دنبال فرصتی برای گل زدن است، در رقابتهای امسال لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنی بی نظیر تبدیل شده است.
‘سون هیونگ مین’ از کره جنوبی، ‘وو لی’ از چین، ‘اودیل احمدوف’ از ازبکستان، ‘عمر خیربین’ از سوریه، ‘حسن الهیدوس’ از قطر، ‘آرون موی’ از استرالیا، ‘شینجی اوکازاکی’ از ژاپن، ‘نواف العابد’ از عربستان، ‘عمر عبدالرحمان’ از امارات عربی متحده، ‘چاناتیپ سونگکراسین’ از تایلند و ‘مهند عبدالرحیم’ از عراق، فهرست 12 بازیکن کلیدی 12 تیم حاضر در آخرین مرحله از رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه را تشکیل می دهند.
تیم ایران روز پنجشنبه 9 شهریور ماه در سئول به مصاف کره جنوبی می رود. آخرین دیدار ایران مقابل سوریه برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه**انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *