نادال برای سومین بار فاتح تنیس آزاد آمریکا شدبه گزارش روز دوشنبه خبرگزاری رویترز، او در فینال این مسابقات که امروز برگزار شد، با نتایج 6-3 ، 6-3، 6-4 در سه ست متوالی حریف خود را شکست داد و شانزدهمین گرند اسلم خود را تصاحب کند. نادال شانس این را دارد که از رکورد راجر فدرر سوئیسی با 19 قهرمانی پیشی بگیرد.
نادال در مورد رقابت خود با فدرر گفت: این رقابت برای ورزش ما مهم بوده است و به ارتقای ورزش ما کمک کرد. خوشحالم که در این رقابت حضور دارم. اما با نوواک جوکوویچ صرب بیشتر از فدرر مسابقه داشته ام.
نادال گفت: در دوران فعالیت حرفه ای ام، رقابت های مختلفی داشته ام. من در دوره ای حضور دارم که سه بازیکن (نادال، فدرر و جوکوویچ) 16، 19 و 12 قهرمانی گرند اسلم داشته اند. من شانس این را داشته ام که جزو این بازیکنان باشم.
نادال و جوکوویچ 50 بار با هم بازی کرده اند که تنیس باز صرب در 26 بازی پیروز شده است.
این تنیس باز اسپانیایی رکورد 23 برد و 14 باخت را مقابل فدرر در کارنامه دارد و در شش بازی از 9 بازی فینال مقابل فدرر برنده شده است.
نادال در مورد رقابتی که بین او و جوکوویچ و فدرر جریان دارد، گفت: ما مدت طولانی است در مهمترین مسابقات تنیس، برای کسب مقام های اول و دوم با هم رقابت کرده ایم.
ورزشی**1584
مترجم:مولوی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *