نارضایتی مورینیو از تساوی منچستریونایتد مقابل استوک سیتیبه گزارش روز یکشنبه تارنمای خبری ساکرنت، در ادامه هفته چهارم لیگ برتر جزیره، تیم فوتبال منچستریونایتد با وجود تساوی دو بر دو در دیدار خارج از خانه مقابل استوک سیتی، صدرنشین لیگ برتر باشگاه های انگلیس شد.
شاگردان «خوزه مورینیو» که با کسب سه پیروزی متوالی شروع خوبی در فصل جاری این رقابت ها داشتند به میهمانی تیم سختکوش استوک سیتی رفتند که این دیدار تماشایی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
سرمربی منچستریونایتد بعد از مسابقه، در واکنش به سئوال یک خبرنگار در مورد علت دست ندادن با سرمربی تیم حریف گفت: این یک سئوال بد است.
مارک هیوز سرمربی استوک در نیمه دوم مورینیو را هل داد. بعد از بازی مورینیو به جای اینکه طبق روال معمول با سرمربی تیم حریف دست بدهد، مستقیم به طرف دستیارانش رفت.
مورینیو در پاسخ به این سئوال گفت: من می خواهم با شما مودب باشم و ترجیج می دهم به این سئوال پاسخ ندهم، چرا که سئوال شما واقعا سئوال بدی است. چرا که به نظر می رسد مقصر من هستم. سئوال شما درست نیست.
هیوز سرمربی استوک سیتی نیز گفت مورینیو از نتیجه بازی ناراحت است. من او را هل دادم چرا که در محوطه فنی ما بود. شاید به همین علت نمی خواست با من دست بدهد یا به علت اینکه این نتیجه، نتیجه منفی برای او تلقی می شود. همه انتظار داشتند او ما را شکست دهد.
وی گفت: گاهی سرمربیان شش باشگاه برتر فوتبال انگلیس مایل نیستند نتایج منفی را بپذیرند. آنها به کسب نتایج منفی عادت ندارند.
مورینیو گفت که از این نتیجه راضی نیست.
وی گفت: از یک امتیاز راضی نیستم، چرا که تیم ما به پیروزی نزدیکتر بود. با این حال باید بگویم این نتیجه ای است که باید بپذیرم.
مورینیو گفت: این مسابقه به دلایل گوناگونی مسابقه دشواری بود. بازیکنان بعد از تعطیلی بازی های لیگ به علت بازی های ملی مثل قبل نیستند.
آنها در سطح معمول خود بازی نمی کردند. اما ما سخت جنگیدیم و به برد نزدیکتر بودیم تا به باخت.
وی گفت: استوک تیم بزرگ و قدرتمندی است. آنها سخت جنگیدند و شاید شایسته یک امتیاز بودند. این چیزی نیست که برای آن به اینجا آمدیم، اما یک امتیاز یک امتیاز است.
ورزشی**1584
مترجم:مولوی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *