نایب رئیس فدراسیون فوتبال سوریه: شکایت از فدراسیون فوتبال ایران شایعه استدباس روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: روابط میان فدراسیون های فوتبال سوریه و ایران دوستانه و برادرانه است و دربهترین وضعیت قراردارد و نباید به شایعات توجه کرد.
وی اظهارداشت: میزبان بازی سوریه و استرالیا در مرحله پلی اف مشخص نشده است و سوریه درخواستی مبنی بر عدم میزبانی ایران نداشته است.
دباس با تشکر از میزبانی خوب جمهوری اسلامی ایران از تیم ملی فوتبال سوریه اضافه کرد: هردو تیم بازی زیبایی به نمایش گذاشتند زیرا تیم ملی سوریه برای صعود می جنگید و ایران نیز تلاش می کرد بدون دریافت گل، رقابت های مرحله مقدماتی را به پایان برساند.
وی همچنین بیان کرد: کسانی که شایعه تبانی را ترویج می کنند یا این مسابقه را تماشا نکرده اند و یا از فوتبال چیزی نمی دانند.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال سوریه گفت: کسانی که این بازی را تماشا کردند دیدند که تیم ملی ایران چگونه زیباترین بازی خود را به نمایش گذاشت.
دباس درباره بازی با استرالیا در مرحله پلی آف نیز گفت: به طور قطع بازی دشواری برای هر دو تیم خواهد بود زیرا هر دو برای صعود به جام جهانی تلاش می کنند.
وی افزود: ما تلاش خودمان را می کنیم ولی نتیجه قابل پیش بینی نیست.
تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه سه شنبه شب 14 شهریورماه در آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در تهران به مصاف هم رفته و به تساوی دو بر دو رضایت دادند.
تیم ملی ایران با کسب 22 امتیاز از 10 بازی، صعود مقتدرانه خود را جشن گرفت و سوریه نیز با 13 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ازبکستان در رتبه سوم ایستاد و به پلی آف رسید که در این مرحله باید به دیدار استرالیا برود.
خاورم**6116** 1701انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *