نبرد تماشایی منچسترسیتی و اورتون برنده نداشتبه گزارش ایرنا، بامداد سه شنبه و در آخرین دیدار هفته دوم لیگ برتر باشگاه های انگلیس، شاگردان «پپ گواردیولا» در تیم فوتبال منچسترسیتی با حمایت بیش از 50 هزار تماشاگر ورزشگاه «اتحاد» از اورتون میزبانی کردند.
منچسترسیتی که با خریدهای متعدد و گران قیمت وارد فصل جدید لیگ برتر جزیره شد تا به فکر جبران ناکامی سال قبل باشد برای پیروزی در این دیدار انگیزه فراوانی داشت.
با وجود این که منچسترسیتی تحت تفکرات گواردیولا حاکم میدان بود، اما برای گلزنی مشکل داشت و در طرف مقابل این اورتون بود که در دقیقه 35 و در ضد حمله ای برق آسیا با بغل پای هنرمندانه «وین رونی» به گل دست یافت.
دومین گل متوالی «وین رونی» در حالی به ثمر رسید که «خوزه مورینیو» سرمربی منچستریونایتد که در پایان فصل گذشته رونی را در فهرست خروجی شیاطین سرخ قرار دارد در ورزشگاه «اتحاد» تماشاگر این دیدار بود.
در اواخر نیمه نخست «کایل واکر» مدافع تیم ملی انگلیس که به تازگی از تاتنهام به اورتون پیوسته است با دریافت دو کارت زرد متوالی از زمین اخراج شد.
در نیمه دوم، سیتی با وجود یک بازیکن کمتر بازهم از لحاظ حفظ توپ برتری محسوسی داشت و در نهایت «رحیم استرلینگ» در دقیقه 82 با شوتی سرضرب گل تساوی را به ثمر رساند.
در دقیقه 88 «اشنایدرلین» هافبک اورتون از زمین اخراج شد تا در لحظات پایانی هر دو تیم با 10 بازیکن کار را پیگیزی کنند.
در نهایت این بازی تماشایی با تساوی یک بر یک به اتمام رسید تا سیتی و اورتون در پایان هفته دوم لیگ برترانگلیس چهار امتیازی شوند.
شبد**3783**9122
خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار دهنده: مهدی نعمتیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *