هافبک بارسلونا: فروش نیمار تصمیم بدی بودبه گزارش ایرنا، راکیتیچ که با بخش بین المللی بی.بی.سی گفت وگو می کرد، با بیان این مطلب افزود: به طور شخصی، ترک بارسلونا از سوی نیمار برای من بسیار سخت بود، نه به خاطر اینکه او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست، بلکه به این دلیل که نیمار برای من فرد بزرگی بود.
وی ادامه داد: نیمار درون رختکن برای ما بسیار فرد مهمی بود و برای من او یکی از بهترین افرادی بود که در دنیای فوتبال می شناسم؛ به همین دلیل به نظر من اینکه نیمار از بارسلونا برود، تصمیم بدی بود؛ من دوست دارم که او در تیم ما باشد.
نیمار بازیکن ملی پوش بارسلونا، چهار فصل برای کاتالان ها به میدان رفت و در 186 بازی، 105 گل به ثمر رساند. با این حال زمانی که این بازیکن به طور علنی خواستار ترک بارسلونا شد، مسئولین این باشگاه چاره ای به جز موافقت با درخواست وی نداشتند؛ کما اینکه رقم پیشنهادی پاری سن زرمن نیز به شدت وسوسه انگیز بود.
راکیتیچ با این حال خاطرنشان کرد: اگر تیمی بخواهد که نیمار را به خدمت بگیرد و او نیز تصمیم به ترک بارسلونا بگیرد، ما باید به تصمیم نیمار احترام بگذاریم و برایش بهترین ها را آرزو کنیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
خبرنگار: مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *