هافبک تیم فوتبال تایلند: استرالیا در بازی امروز تحت فشار استبه گزارش روز سه شنبه تارنمای ‘کنفدراسیون فوتبال آسیا’، چاناتیپ با اشاره به دیدار امروز تایلند و استرالیا گفت: بازی امروز، بازی بزرگ و مهمی است، اما من یا تیم ملی تایلند نیستیم که تحت فشار قرار دارند. فشار بر روی تیم استرالیا است که واقعا باید خوب عمل کند.
این بازیکن تایلندی افزود: تیم استرالیا قوی تر است، اما ما نهایت تلاش خود را انجام می دهیم و امیدواریم بازی امروز موجب شادی و نشاط تماشاچیان شود.
هافبک تیم ملی فوتبال تایلند گفت که او و هم تیمی هایش هنوز امید دارند که با خلق نتیجه ای دور از انتظار، اولین پیروزی شان را در رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه رقم بزنند.
وی خاطر نشان کرد: کل تیم و همه بازیکنان روی بازی امروز متمرکز شده اند. همه برای این بازی، سخت کار کرده اند. این آخرین بازی ما در این مرحله است و نهایت تلاش خود را می کنیم. بازی بسیار سختی است و امیدوارم استرالیا، البته نه در بازی امروز، بتواند به جام جهانی راه یابد.
در هفته نهم بازی های مقدماتی، استرالیا و تایلند به ترتیب از ژاپن و عراق شکست خوردند. استرالیا امروز(سه شنبه) برای کسب مقام دومی گروه ‘ب’ به مصاف تایلند می رود.
تایلند با دو امتیاز در قعر گروه دوم رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2018 در آسیا ایستاده است و هیچ شانسی برای صعود ندارد.استرالیا امروز در آخرین هفته از این رقابتها در ملبورن میزبان تایلند است.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه**انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *