پاری سن ژرمن – بایرن مونیخ/ بازگشت نیمار با پایان مصدومیتبه گزارش ایرنا، فردا در گروه بی، پاری سن ژرمن در ورزشگاه «پارک ده پرنس» میزبان بایرن مونیخ است. «نیمار» در بازی اخیر پاری سن ژرمن مقابل مون پلیه به علت مصدومیت به میدان نرفت. اما انتظار می رود او برای دیدار برابر بایرن به جمع تیم بازگردد.
پاری سن ژرمن درغیبت نیمار، مقابل مون پلیه به تساوی دست یافت و بعد از شش برد برای اولین بار امتیاز از دست داد.
اگر ستاره برزیلی تیم در ترکیب اصلی بازی کند، «یاشوا کیمیچ» مسئولیت مهار اوست. این بازیکن آلمانی در میانه زمین نقش مهمی دارد و از تسلط عالی روی توپ و توانایی کاستن از سرعت بازی در موارد لزوم برخوردار است.
امروز همچنین در یک دیدار مهم این رقابت ها در گروه اچ، دورتموند از رئال مادرید پذیرایی می کند.
در هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 16 دیدار در روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شود.
برنامه های دیدارهای فردا سه شنبه
گروه اچ
آپوئل – تاتنهام
دورتموند- رئال مادرید
در این گروه رئال مادرید و تاتنهام هر کدام با سه امتیاز به ترتیب جایگاه اول و دوم گروه را به خود اختصاص داده اند. آپوئل و دورتموند هم بدون امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

گروه جی
موناکو- پورتو
بشیکتاش- لایپزیک
بشیکتاش با سه امتیاز در صدر گروه ایستاده است. موناکو و لایپزیک هر کدام با یک امتیاز جایگاه دوم و سوم را در اختیار دارند. پورتو هم بدون امتیاز در قعر قرار دارد.

گروه اف
منچسترسیتی- شاختار دونتسک
ناپولی- فینورد
در گروه اف، شاختار و منچسترسیتی هر کدام سه امتیازی هستند و به ترتیب در رده های اول و دوم قرار دارند. فینورد و ناپولی بدون امتیاز سوم و چهارم هستند.

گروه یی
اسپارتاک مسکو- لیورپول
سویا- ماریبور
در این گروه تمام تیم ها یک امتیازی هستند و اسپارتاک، لیورپول، ماریبور و سه ویا به ترتیب در رده های اول تا چهارم قرار دارند.

چهارشنبه 27 سپتامبر

گروه دی
یوونتوس- المپیاکو
اسپورتینگ پرتغال – بارسلونا
در گروه دی بارسلونا و اسپورتینگ هر کدام سه امتیازی هستند و به ترتیب در رده های اول و دوم ایستاده اند. یوونتوس و المپیاکو بدون امتیاز به ترتیب جایگاه سوم و چهارم را در اختیار دارند.

گروه سی
قره باغ- رم
اتلتیکو مادرید- چلسی
در این گروه چلسی با سه امتیاز صدرنشین است. رم و اتلتیکو هر کدام با یک امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند. قره باغ بدون امتیاز در قعر گروه قرار دارد.

گروه بی
آندرلشت – سلتیک
پاری سن ژرمن – بایرن مونیخ
در گروه بی بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن هر کدام سه امتیازی هستند و به ترتیب در جایگاه اول و دوم گروه قرار دارند. سلتیک و آندرلشت بدون امتیاز به ترتیب سوم و چهارم هستند.

گروه ای
زسکا مسکو- منچستریونایتد
بازل – بنفیکا
در این گروه، منچستریونایتد و زسکا مسکو هر کدام با سه امتیاز به ترتیب در رده های اول و دوم ایستاده اند. بازل و بنفیکا هم بدون امتیاز دو رده بعدی را در اختیار دارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1584**1368
مترجم:مولوی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *