پرسپولیس آماده مبارزه مقابل الاهلی/همه چشم ها به طارمی دوخته شده استبه گزارش تارنمای ای اف سی، پرسپولیس که برای اولین بار به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته، بهترین عملکرد را در این دوره از مسابقات به نمایش گذاشته است و مرحله رفت این بازی نشان می دهد که این تیم تصمیم ندارد اجازه دهد بازی بدون مبارزه خاتمه یابد.
بازی رفت ماه پیش الاهلی و پرسپولیس با تساوی 2 بر 2 پایان یافت.
در بازی سه شنبه همه چشم ها به مهدی طارمی دوخته خواهد شد، بازیکنی که در مرحله گروهی شش گل زد تا پرسپولیس پس از الاهلی، در ردیف دوم و بالاتر از الریان و الوحده بایستد و به یک هشتم نهایی صعود کند.
این هافبک ایرانی پس از مرحله گروهی بخت گلزنی نداشت، اما حضور ‘گادویل منشا’ نیجریه ای و ‘علی علیپور’ و ‘وحید امیری’ تا حدی به کاهش فشار بر این گلزن حرفه ای(طارمی) کمک خواهد کرد.
بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان ساعت 19:45 به وقت تهران در روز سه شنبه 21 شهریور 1396 در استادیوم محمد بن زاید در ابوظبی انجام می شود.
براساس گزارش ای اف سی، الاهلی با توجه به حضور ‘عمر السومه’ ملی پوش سوریه ای که با صعود تیم فوتبال سوریه به مرحله پلی آف جام جهانی 2017، سرحال و سرزنده شده است و نیز ‘لئوناردو’ برزیلی بازیکن تازه وارد تیم، برای تصاحب جام قهرمانی آسیا کاملا مجهز و آماده است.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشار:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *