پلی آف جام جهانی فوتبال/سوریه و استرالیا امتیازها را تقسیم کردندبه گزارش ایرنا، دیدار رفت دو تیم سوریه و استرالیا در مرحله پلی آف جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 16 به وقت ایران به میزبانی سوریه در کشور مالزی برگزار شد که دو تیم با نتیجه یک بر یک به کار خود پایان دادند.
گل های این مسابقه را «رابی کروسه» در دقیقه 40 برای استرالیا و گل سوریه نیز از روی نقطه پنالتی در دقیقه 85 توسط بازیکن سرشناس این تیم یعنی «عمر السوما» به ثمر رسید.
سوریه در این دیدار و به خصوص در نیمه دوم، بازی جسورانه و رو به جلویی را به نمایش گذاشت اما در حالی که در اکثر دقایق صاحب توپ و میدان بود، چندین فرصت مسلم گلزنی را از دست داد.
این مسابقه حساس به قضاوت علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری برگزار شد و بیژن حیدری نیز داور چهارم دیدار بود.
مسابقه برگشت دو تیم سه شنبه هفته آینده در سیدنی استرالیا برگزار می شود تا در نهایت تیم پیروز در دو بازی رفت و برگشت با تیم چهارم منطقه کونکاکاف برای راهیابی به جام جهانی 2018 روسیه در دو دیدار رفت و برگشت دیگر سرنوشت تیم صعود کننده را مشخص کنند.
سوریه و استرالیا به عنوان تیم های سوم از گروه یک و دو منطقه آسیا به مرحله پلی آف جام جهانی راه یافتند. ایران و کره جنوبی از گروه یک و ژاپن و عربستان نیز از گروه دوم به جام جهانی 2018 روسیه صعود کردند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**1823
خبرنگار: رضا رمضانی** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *