چلسی با درخشش بازیکنان اسپانیایی به رده چهارم صعود کردبه گزارش ایرنا؛ شاگردان «آنتونیو کونته» در چارچوب رقابت های هفته سوم لیگ برتر جزیره بازی را با نتیجه 2 بر صفر به سود خود به پایان بردند و در جایگاه چهارم جدول رده بندی این لیگ ایستادند.
«سس فابرگاس» دردقیقه 27 و «آلوارو موراتا» مهاجم و مدافع اسپانیایی تیم چلسی در دقیقه 40 این دیدار برای تیمشان گلزنی کردند.
شاگردان کونته مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر جزیره که از دو دیدار گذشته خود تنها به کسب 3 امتیاز بسنده کرده بودند، به منظور صعود به نیمه بالایی جدول رده بندی این رقابت ها به شکست تیم اورتون نیاز داشتند.
کونته دراین دیدار ازترکیب 3-4-3 استفاده کرد و به رغم تلاش بازیکنان حریف که با همین ترکیب مقابل چلسی صف آرایی کرده بودند، توانستند با ارائه یک بازی منطقی برحریف غلبه کنند.
در نقطه مقابل تلاش یاران «وین رونی» در تیم اورتون نتیجه ای برای این تیم در برنداشت و آنان نتوانستند از سد دفاع مستحکم چلسی عبور کنند و به دروازه این تیم نزدیک شوند.
تیم چلسی با کسب هر سه امتیاز این دیدار شش امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کرد تیم اورتون نیز با چهار امتیاز به رده نهم سقوط کرد.
ترکیب تیم چلسی:
کورتوا، داوید لوئیز، آزپیلی کوئتا، موراتا، رودیگر، مارکوس آلونسو، موزس، فابرگاس، ویلیان، کانته و پدرو
ترکیب تیم اورتون:
پیک فورد، بینس، جاگی لکا، ویلیامز، کین، هولگیت، دیویس، سیگوردسون، گانا گیه، ساندور و رونی.
در دیگر دیدار همزمان امروز دیدار تیم های وست برومویچ و استوک سیتی برنده نداشت و با تساوی یک بریک به پایان رسید.
شاگردان خوزه مورینیو در تیم منچستریونایتد صدرنشین فعلی این رقابت ها روز گذشته با نتیجه دو بر صفر از سد تیم لسترسیتی گذشتند و با کسب 9 امتیاز ، 10 گل زده و بدون گل خورده به صدر نشینی خود در جدول رده بندی این رقابت ها ادامه دادند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *