کاستا: سرمربی چلسی مانند یک مجرم با من رفتار می کندبه گزارش روز دوشنبه ایرنا از تارنمای خبری ‘بی بی سی نیوز’، کاستا که آخرین بار در مرحله نهایی جام حذفی انگلیس در ماه مه برای چلسی بازی کرد، در ماه ژوئن طی نامه ای از طرف ‘آنتونیو کونته’، سرمربی چلسی مطلع شد که در ترکیب این تیم برای فصل آینده نخواهد بود.
اکنون کاستا می گوید چلسی از او خواسته است که برگردد.
وی به روزنامه ‘دیلی میل’ گفت: اگر مرا نمی خواهند، چرا نمی گذارند بروم. من باید به فکر خودم باشم. آرزوی من رفتن به آتلتیکو است.
کاستا در سال 2014 از آتلتیکو مادرید به چلسی آمد و با حضور در ترکیب این تیم انگلیسی موفق به دریافت دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و جام اتحادیه باشگاههای انگلیس شد.
کاستا با اشاره به اختلاف نظر خود با کونته در ژانویه امسال گفت: در آستانه تمدید قراردادم بودم اما، آنها جلوی آن را گرفتند. به زعم من، کونته در این امر دست داشت. دیدگاه های او تثبیت شده است و افکار خاص خودش را دارد و عوض نخواهد شد.
کاستا افزود: کونته به عنوان یک مربی، قابل احترام است و کار خودش را خوب انجام می دهد، اما در مقام یک شخص، چنین نظری درباره او ندارم. او مربی نیست که روابط خیلی نزدیک با بازیکنانش داشته باشد و فاقد کاریزماست.
کاستا افزود، کونته مرا نمی خواهد و منتظرم چلسی مرا آزاد کند. من نمی خواستم بروم و راضی بودم،اما وقتی مربی شما را نمی خواهد مجبورید که بروید.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *