کشتی فرنگی قهرمانی جهان/دومین مدال برنز بر گردن کاپیتانبه گزارش دوشنبه شب ایرنا، نخستین روز از مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت 12:30 امروز (دوشنبه) به وقت ایران در سالن 20 هزار نفری «آکورهتل آرنا» شهر پاریس در وزن های 71، 75، 85 و 98 کیلوگرم آغاز شد.
عبدولی که مدال برنز بازی های المپیک 2016 ریو و مدال طلای رقابت های قهرمانی سال 2011 جهان در استانبول ترکیه را در کارنامه دارد در دیدار رده بندی وزن 75 کیلوگرم رقابت های قهرمانی جهان در پاریس کازبک کیلوف از بلاروس را 8 بر صفر و قدرتمندانه شکست داد و مدال برنز را به گردن آویخت.
پیش از عبدولی فرنگی کار اندیمشکی تیم ملی، محمد علی گرایی در وزن 71 کیلوگرم با کسب مدال برنز، نخستین مدال ایران را در رقابت های جهانی پاریس گرفته بود.
عبدولی کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی در مبارزات امروز پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ویکتور نمس نایب قهرمان اروپا از صربستان با نتیجه 2 بر یک شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، عبدولی به گروه بازنده ها رفت که ابتدا در این گروه ماخات یرژیپوف از قزاقستان را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد و در مرحله بعد کاراپت چالیان از ارمنستان را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت.
تا لحظاتی دیگر حسین نوری نیز در دیدار رده بندی وزن 85 کیلوگرم باید به مصاف حریف خود برود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
شبد*1067**9122
خبرنگار: رضا رمضانی** انتشار دهنده: مهدی نعمتیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *