کی روش: امیدواریم تیم ایران منسجم تر شود/ بازی در روسیه برای تجربه بیشتربه گزارش ایرنا، کی روش امروز (دوشنبه) در کنفرانس مطبوعاتی در قازان پایتخت جمهوری تاتارستان با بیان اینکه تفاوت اصلی فوتبال آسیا با اروپا نداشتن تجربه لازم است، اظهار کرد: تیم ملی فوتبال روسیه از چنین تجربه ای برخوردار است.
خبرگزاری ایتارتاس به نقل از سخنان کی روش پیش از بازی دوستانه دو تیم که قرار است فردا (سه شنبه) در قازان برگزار شود، نوشت: اطلاعات زیادی در باره فوتبال روسیه دارم و بازی های تیم این کشور را در جام کنفدراسیون (تابستان 96) دنبال کردیم.
وی ادامه داد: بر این باوریم که تیم روسیه نسبت به آن بازی ها بهتر و سازمان یافته تر شده و نظم بیشتری یافته است.
پایگاه اینترنتی روزنامه پرشمارگان روسی اسپورت اکسپرس هم به نقل از کی روش نوشت: بازی در روسیه و شهر قازان که میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 خواهد بود و ما هم بخشی از آن هستیم ارزشمند است.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: همچنین خرسندم که بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال را با اعتماد به نفس بازی کردیم و امیدوارم تیم منسجم تری شویم.
کی روش در باره بازی دوستانه تیم های ملی فوتبال روسیه و کره جنوبی که با شکست این تیم همراه شد، نیز گفت: بازی جالب اما در عین حال کمی عجیب بود. فرق بین فوتبال آسیا و اروپا تجربه بازیکنان است و به همین علت اینجا آمدیم تا تجربه کسب کرده و فنون جدید را فرا بگیریم.
وی همچنین با بیان اینکه تیم ملی فوتبال روسیه حریفی قدرتمند و توان آن هم در حال افزایش است، گفت: در باره بازی فردا هم بگویم که هر دو تیم خود را جالب و تماشایی نشان خواهند داد.
وی در پاسخ به پرسش جایگاه بالای تیم ایران در جدول رده بندی فیفا نسبت به روسیه هم اظهار کرد: این جدول وضع واقعی تیم ها را نشان نمی دهد، بلکه شاخصی موقتی است که بیشتر برای تماشاگران است.
کی روش گفت: برای بازی با میزبان جام جهانی و تیم قدرتمند اروپایی اینجا آمده ایم و هدف ما کاهش فاصله تیم ایران با تیم های قوی اروپا است.
استانیسلاو چرچسوف سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه هم در ورزشگاه قازان به خبرنگاران گفت که تیم ایران پرتوان تر از کره جنوبی است.
وی ضمن اشاره به برنامه بازی دو تیم اظهار کرد: تیم ملی فوتبال ایران از تیم کره جنوبی که مغلوب تیم روسیه شده، سریع تر و قدرتمندتر است.
وی افزود: با این وجود تیم ملی فوتبال روسیه می داند که چگونه در بازی دوستانه فردا بازی کند و انتظار ما انجام یک مسابقه دیدنی و جالب است.
چرچسوف همچنین اظهار کرد که اگر تیم ایران ایده جدیدی نداشته باشند، می دانیم چه انتظاری از بازی باید داشته باشیم، اما تیم ایران غالبا نمی بازد.
وی در مورد تمرینات تیم ملی فوتبال روسیه هم گفت: بازیکنان امروز تمرین داشتند، برخی فعال بودند و فعالیت برخی هم کمتر بود، اما هیچ بحثی نداشتیم و پس از نهار هم تمرین آمادگی بدنی کردیم.
تیم ملی روسیه روز شنبه با نتیجه 4 بر 2 توانست پیروز بازی دوستانه مقابل کره جنوبی شود.
کاروان تیم ملی فوتبال ایران دیروز وارد قازان شده و ملی پوشان روسی نیز امروز تمرینات خود را در این شهر آغاز کردند.
تارنمای قازان اکسپرس هم نوشته است: تا امروز 23 هزار بلیت برای بازی تیم های ملی فوتبال روسیه و ایران فروخته شده است و انتظار می رود تا 25 هزار تماشاگر از آن دیدن کنند.
اروپام*391 انتشار دهنده: هادی مولوی نیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *