کی روش: هراسی از بازی مقابل تماشاگران پرشمار کره‌ای نداریم



به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این صعود خود را به جام جهانی 2018 روسیه مسجل کرده است، فردا پنجشنبه در سئول برابر تیم کره جنوبی به میدان می رود.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که با خبرنگاران کره ای گفت وگو می کرد، در سخنانی یادآور شد: برای تیم ایران فرقی نمی کند چه تعداد تماشاگر در ورزشگاه حضور داشته باشد. ما بهترین ترکیب و بازی را ارائه خواهیم کرد.
خبرگزاری یونهاپ روز چهارشنبه در گزارشی نوشت: ورزشگاهی که میزبان بازی تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی است، گنجایش بیش از 66 هزار نفر را دارد و فدراسیون فوتبال کره جنوبی پیش بینی کرده نزدیک به 60 هزار نفر راهی ورزشگاه شوند.
تلویزیون کره جنوبی و رسانه های گروهی این کشور گزارش کرده اند که تیم ملی فوتبال این کشور در تلاش است تا به بهترین شکل ممکن از امتیاز میزبانی و تماشاگران خودی بهره مند شود.
یونهاپ همچنین از قول «کی روش» آورده است: ما تحت تاثیر شمار زیاد تماشاگران کره ای قرار نمی گیریم و بازیکنان تیم ملی ایران به این گونه شرایط کاملا عادت دارند.
وی همچنین یادآور شد: ملی پوشان ایران بارها در برابر 100 هزار تماشاگر به میدان رفته اند و انجام مسابقه مقابل 60 هزار تماشاگر کره ای به مراتب ساده تر خواهد بود.
خبرگزاری رسمی کره می نویسد که کی روش به تیم کره جنوبی ادای احترام کرده و گفته است که وقتی مقابل یک تیم خوب مثل کره قرار می گیریم، می کوشیم بیشتر بیاموزیم و بهتر شویم.
گزارش حاکی است که به دلیل نارضایتی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از وضعیت ورزشگاه اینچئون برای انجام تمرینات، محل تمرین تیم کشورمان به ورزشگاه «پاجو» تغییر کرده است.
کی روش همچنین به خبرنگاران کره ای گفت که تمرینات سبک تری برای شاگردانش در نظر گرفته چرا که تیم خسته است و برخی اوقات تمرین نکردن برای یک تیم بهتر است.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد که دیدار تیم های ایران و کره جنوبی باعث توسعه فوتبال آسیا می شود و این قاره باید هفت و یا هشت تیم برتر داشته باشد تا دیدارهای حرفه ای تری برگزار شود.
تیم فوتبال ایران در گروه نخست بازی های مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا با انجام 8 دیدار و کسب 6 پیروزی، 2 مساوی و 8 گل زده در مجموع با 20 امتیاز حضور خود را در جام جهانی 2018 روسیه مسجل کرده است و دو دیدار پایانی برابر تیم های کره جنوبی و سوریه جنبه تشریفاتی دارد.
تیم ملی ایران در انتخابی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه در گروه اول منطقه آسیا با تیم های کره جنوبی، ازبکستان، سوریه، قطر و چین هم گروه است.
آساق**231**انتشاردهنده:فرهاد راستی



انتهای پیام /*










شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *